Nejprodávanější produkty

OBSAH BLOGU
po rozkliknutí se otevře seznam článků

Jak mít tu nejlepší marmeládu

Přidáno
Protože nejsem zastáncem slazení, jdou mi vždy z receptů na marmelády oči navrch hlavy. Do jahodové dávám cukru polovinu a stejně je to příliš sladké a taky je řidší, než bych si přála.Naštěstí jsem díky Petrušce objevila CITRUSOVÝ PEKTIN, který marmelády zahustí a přitom lze snížit poměr cukru k ovoci na 1:2 až 1:3!

Vitamíny pro zdravé těhotenství

Přidáno
Při brouzdání na různých diskuzích jsem narazila na doporučení jednoduchých vitamínů v „pitíčkách“, které pomáhají k otěhotnění. Jedná se o Fytotonic a Vitatonic. Protože jsem jeden „výsledek užívání“ osobně viděla běhat, skákat a smát se (je to krásná holčička s culíkem), rozhodla jsem se s Vámi o tyto zkušenosti podělit.
Přidávám pár zkušeností s užíváním lněného oleje pro ty, kteří ještě lněný olej neznají:
Jak může pomoci fyzioterapie při snaze otěhotnět? Jednou z nejpřirozenějších věcí v přírodě je otěhotnění a to bere spousta lidí jako samozřejmost. Ovšem do té doby než se po určitém snažení může objevit problém nazývaný neplodnost...
Zázvor je skvělým pomocníkem při léčbě chřipky i rýmy. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky, stimuluje krevní oběh a prohřívá organismus, tím podporuje i spalování tuků.
Showing 1 to 5 of 10 (1 Pages)