Femigard - Bylinný koncentrát 300 ml

Bylinný koncentrát MUDr. Václava Vydry, zmírňující mj. vedlejší účinky hormonálních přípravků a k regulaci biorytmu ženských pohlavních orgánů. Přínosem i pro plodnost mužů.

Více informací

399 Kč

Více informací

Femigard - Bylinný koncentrát 300 ml

Bylinný koncentrát MUDr. Václava Vydry, zmírňující mj. vedlejší účinky hormonálních přípravků a k regulaci biorytmu ženských pohlavních orgánů

Nosné byliny:
heřmánek, meduňka, smetánka, řebříček, třezalka, puškvorec.

Účinek FEMIGARDu podle statistických údajů se projevuje postupným vymizením příznaků:

  • pocity napětí, tlaků, křečí a píchání v podbříšku (dysmenorhoe)
  • výtok z pochvy, pálení a nucení na moči
  • ovulační bolest a krvácení (mimo vlastní menses)
  • nepravidelnost menstruace
  • akné, potivost, předrážděnost a padání vlasů, vegetativní reakce oběhu krevního
  • cystičky v prsech a cysty na vaječníku
  • změna proporcí těla (hubne pas a rostou prsy a boky)
  • nechuť k sexu
  • vymizí klimakterické potíže

Vhodný pro každou ženu !!! DDD 3 x denně malou lžičku.

Určení působnosti Femigardu:

Příprava či úprava hormonálně složitě řízených funkcí, navození optimální citlivosti pro autoregulační mechanismy, tedy úprava biorytmu (pravidelnosti) funkce ženských pohlavních orgánů včetně funkce hypofysy, která celý cyklus řídí.

Protizánětlivá složka extraktu současně odstraňuje patologické příznaky provázející menstruační cyklus a usnadňuje ovulaci.

Ženy, které užívají hormonální antikoncepci si většinou po delší době uvědomují, že pravidelnost užívání určuje pravidelnost menstruace. To ale znamená, že stav vlastní hormonální situace je překrytý a celá funkce je řízena "cizími" hormony. Většinou to není nic závadného, ale ve skupině pozdějších "funkčních" sterilit, kde příčina neplodnosti není zjevná je použití Femigardu vhodné.

Femigard má i pro muže zřetelný účinek v sexualitě po týdnu, spermiogram se podstatně zlepší za 3-5 týdnů (opět vliv na regulaci hypofysa - pohlavní žláza).

IUI, UVF
V posledních letech se stále více uplatňuje užití metody přenosu embrya. To je významný pokrok, který pomohl již tisícům žen mít vlastní dítě. Je ale známo, že ne každý přenos zárodku se uchytí a zdárně dozraje (donosí). To je otázka prevence - přípravy na embryopřenos, chcete-li optimalizaci vnitřního stavu ženy před oplodněním. Jistě je známo, že hormonální příprava je poměrně složitá a není bez komplikací.
Tady je indikována lázeňská léčba nebo účinek Femigardu. Kombinace zmíněných přípravných metod podstatně zlepšuje úspěch přenosu zárodku či umělého oplodnění.

Trochu jiná je oblast ve které se uplatňuje vliv cílené fytoterapie jsou mléčné žlázy. Je evidentní, že prsy podléhají hormonálním vlivům, které menstruační cyklus od puberty presentuje. Dost často si ženy nahmatají uzlíčkovité ztluštěniny, hrozníčkovité struktury či objeví slabou sekreci z bradavky. To je fibrosně - cystická mastopatie, při níž se ultrazvukem objevují drobné cysty. Na více gynekologických pracovištích i samy ženy, které užívaly Femigard popsaly ústup a vymizení těchto tkáňových změn.

Vzhledem k tomu, že normalizace menstruačního cyklu se projevuje positivně na kůži, vlasech a nehtech, byl zaznamenán i kosmetický účinek. Vymizela trudovitost, jizvičky i akné (zejména u pubertálních dívek), které tolik trápí dívky a ženy.

Podstatně se snížila potivost a aromatické mastné kyseliny, které způsobují nepříjemný zápach potu. (Speciálně pro tyto záležitosti byl vyvinut Femigard - gel. Ten je použitelný nejen jako kosmetický prostředek, ale i jako prostředek intimní hygieny).

Byly popsány případy, kdy ženy postižené silným vypadáváním vlasů (v šestinedělí, po ozařování, při diabetu) a hnízdovou plešatostí, po delší době užívání Femigardu, se mohly pyšnit hustými vlasy a ženy s rostoucími vousy popisovaly jejich přeměnu v jemné a bezbarvé chmýří.

Mladé dívky, které trpí silně bolestivými menstruacemi, po užití Femigardu během 2 cyklů získaly zcela normální průběh a nebyly vyřazovány na několik dnů z běžného života.

Za 29 let existence receptury Femigardu otěhotnělo po jeho samostatném užití nebo jako součásti komplexní léčby více jak 3 000 žen. Jako zajímavost chci uvést, že Femigard vystřídal recepty paní Kamenické u žen, které absolvovaly rehabilitaci dle paní fysioterapeutky Mojžíšové, s níž jsem se dobře znal.
Femigard je výsledek hledání pomoci ženám v jejich údělu a naplnění přeměny lásky v lásku mateřskou a manželskou. Je ochráncem ženskosti ve všech časech od rozpuku, přes mateřství, zralý věk i stáří. Není všelékem, je odkazem "staré" medicíny.

 

 

                           MUDr. Václav Vydra,
poslední primář gyn. - por. oddělení,
zaniklé nemocnice v Aši

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Femigard - Bylinný koncentrát 300 ml

Femigard - Bylinný koncentrát 300 ml

Bylinný koncentrát MUDr. Václava Vydry, zmírňující mj. vedlejší účinky hormonálních přípravků a k regulaci biorytmu ženských pohlavních orgánů. Přínosem i pro plodnost mužů.

Příslušenství