Rdesno mnohokvěté - tinktura 50 ml

Přírodní bylinný extrakt z kořenové hlízy léčivé rostliny rdesna mnohokvětého (HE SHOU WU) pro normální činnost kardiovaskulárního systému pomocí správné hladiny cholesterolu v krvi.

Více informací

139 Kč

Více informací

Rdesno mnohokvěté (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kořenové hlízy léčivé rostliny rdesna mnohokvětého (HE SHOU WU) pro normální činnost kardiovaskulárního systému pomocí správné hladiny cholesterolu v krvi.

Rdesno mnohokvěté (křídlatka čínská) (Polygonum multiflorum, čeleď rdesnovité - Polygonaceae, SK: Stavikrv mnohokvetý) patří mezi adaptogeny. Snižuje krevní tlak, hladinu cholesterolu, zvyšuje hladinu krevního cukru. Má antioxidační účinky a zpomaluje stárnutí. Zlepšuje hormonální činnost, zvyšuje množství spermatu, navozuje ovulaci. Stimuluje funkci ledvin, čímž čistí krev. Regeneruje a zpevňuje šlachy a svaly. Má antivirové a antibakteriální působení. Chrání játra, srdce, užívá se při anemii, zánětu tlustého střeva a zácpě. Blokuje přeměnu testosteronu na dihydrotestosteron, čímž zamezuje stárnutí, padání vlasů a nemocem prostaty. Studie dokazují, že rdesno má neuroprotektivní účinky, brzdí tvorbu beta-amyloidních shluků (projevy Alzheimerovy choroby) a poskytuje prevenci před dopaminergení degenerací způsobenou toxickými pesticidy, zlepšuje duševní vnímavost a schopnost pamatovat si. Působí jako antioxidant, který mimetizuje (léčiva) blokátory kalciových kanálů, inhibitory cholinesterázy a cholinomimetika. Ve shrnutí rostlina může pomoci pacientům s Alzheimerovou a Parkinsonovou chorobou a poškozeným cerebrálním oběhem. Studie in vivo prokázaly, že rdesno mnohokvěté zvyšuje sekreci hormonů nadledvin a štítné žlázy, zesiluje aktivitu T-lymfocytů a makrofágů a prodlužuje život jedince.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost kardiovaskulárního systému - hladina cholesterolu v krvi.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina rdesno mnohokvěté.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Rdesno mnohokvěté - tinktura 50 ml

Rdesno mnohokvěté - tinktura 50 ml

Přírodní bylinný extrakt z kořenové hlízy léčivé rostliny rdesna mnohokvětého (HE SHOU WU) pro normální činnost kardiovaskulárního systému pomocí správné hladiny cholesterolu v krvi.

5 dalších produktů ve stejné kategorii: