Spontánní potrat, zamlklé těhotenství - co užívat

Dobrý den, rádi bychom miminko. V loni jsem 2x potratila, leden zamlklé v 7.tt, září 11. tt spontánně. Dělali nám genetiku a vše v pořádku. Delší dobu piji kontryhelový čaj, užívám kyselinu listovou a Calibrum babyplan. Nyní jsem si objednala Emulips Forte XXl. Otěhotněla jsem vždy následující měsíc od snažení ale mám obavy že opět miminko nedonosím - nyní se opět snažíme, co dál můžu užívat? Děkuji L.

J.: Velmi mě Vaše ztráta mrzí, sama jsem se stejnými poblémy procházela, takže vím, jak je to těžké.
Příčin může být samozřejmě hodně a odhalit by je měli odborníci, podle toho potom můžete užívat bylinky, které budou působit cíleně na problém.

Může se jednat o problém imunobiologický (MUDr. Madár v Praze nebo v Plzni MUDr. Ulčová Galová, doporučení musíte mít od svého gynekologa). Zde se osvědčilo užívání sady Buněčná imunita, která obsahuje Imunex, Fructavit a Jeřáb ptačí květ a čaj Endometrioza, který svým složením podporuje otěhotnění a zmírňuje nepříznivé reakce organismu.

Problém může být také v krvi - srážlivost, mutace... Na ředění krve je možno ke kontryhelu přidat kopřivu. V případě užívání léků na ředění krve (warfarin, fraxiparin...) kopřivu vysadit a ostatní bylinky konzultovat s lékařem.

Ztrátu také může způsobovat nedostatek progesteronu. Tady se dá pomoci užíváním čaje z Drmku obecného nebo tinktury Drmku, a tinktury Jam.  

Dále je velice využívaný na srovnání hormonů Femigard a Epam 12 Ženský (u Epamu pozor při alergii na včelí produkty).

Jinak já jsem brala ještě 1/6 anopyrinu denně, což taky není od věci, jedna moje kamarádka 3x potratila v cca 9 tt a pak začala brát také anopyrin a donosila 2 zdravé chlapečky. Ten se pak bere v těhotenství do 30 tt. Ale to nechám již na Vašem uvážení a případně konzultaci s dr.

Emulips Vám schvaluji, je jedinečný i pro užívání jako prevence po celý život.