Dobrý den prosím Vás chtěla bych se zeptat co by jste mi doporučila když zanedlouho podstoupím IUI další pokus,

problém není ve mě, ale v partnerovi, ale já mám nemocnou chlopeň, tak i aby mi to neuškodilo. Emulips jsem zkoušela, ale nic ani po roce tak jsem dostala kontakt na Vás a ptám se co by jste mi poradila, jim Femibion 800 moc děkuji.
A ještě jsem zapomněla, že jim i chilli a teď jsem začala i s grepy kvůli sliznici! J.

J.: Velmi mě mrzí Vaše obtíže s otěhotněním.
Abych Vám mohla lépe poradit, potřebovala bych vědět více, než co píšete. U Vás tedy doktoři neshledali žádný problém? Emulips jste brala celý rok? Berete prášky na ředění krve (kvůli chlopni)? Zkoušela jste již nějaké bylinkové čaje, tinktury, gely a podobně? Cyklus máte pravidelný? Trpíte třeba záněty vaječníků nebo jinými gynekologickými problémy? Byla jste již někdy těhotná?
Tak, a teď manžel :). Problém je v počtu a kvalitě spermií? Má už nějaké potomky?
Byli jste na nějakých vyšetřeních? (genetika, imunologie...)
Děkuji Vám za odpověď, pokud mi nechcete nějaká choulostivá fakta sdělit, nic se neděje, jde jen o to, abych Vám mohla poradit cíleněji. Nemoce je lépe netajit :).

Dobrý večer, těhotná jsem již byla a to s mým partnerem, ale podařilo se po 2,5 letech a je to neuvěřitelné tvrdí doktoři. Cyklus mám pravidelný a netrpím žádnými problémy gynekologickými. Tabletky na ředěni krve neberu, jen na křečové žili, ale ty už půl roku taky ne jelikož bolesti ustaly. Brala jsem i přímo kyselinu listovou , ale byla jsem po ní strašně unavená. Partner má problém v tom, že má malý počet spermií, ale jsou dobře pohyblivé. Je kolostomik a tak když jí tabletky stráví je v menším množství a čaje mu nedělají dobře. A ještě trpí lupenkou, ale to strašně málo, patří to k nemoci. Máme společně syna 3 roky a je zcela zdravý, ale druhé se nám nedaří a to ani přes IUI, které jsme už zkusili, ale zatím nic tak zkoušíme dál! Moc děkuji za vaší radu, no snad jsem vše vypsala co je potřeba. J.

Děkuji za rychlou odpověď, ještě mi prosím napište, jak dlouho jste brala ten Emulips a v které době (např. rok zpět?). A za jak dlouho jdete na IUI a je-li s nějakou stimulací.
Během zítřka bych Vám napsala moje doporučení.
Chilli stačí od IUI do "srdíčka" cca 6-8 tt.

Dobrý večer Emulips jsem začala brát minulý rok v září a to až do října, jelikož jsem četla, že to po 3 měsících pomáhá a moje sestra prodávala produkty firmy OKG a já to tak měla i mnohem levnější, pak jsem si řekla, že mi to vůbec nepomohlo a tak s tím i přestala. Na IUI jdu v pátek vím, že je to už brzo, ale i tak se dá něco doporučit, neboť kontakt na vás jsem dostala až teď moc děkuji a je to bez stimulace.

Pokud Vy jste vpořádku, můžete podpořit hormonální činnost bylinkami, nejlépe Čajem báby Radnické, kyselina listová je důležitá, něco je ve Femibionu, a snažte se jíst tmavé zelené listy zeleniny, mrkev, kvasnice, játra, žloutek, meruňky, avokádo, dýně, fazole a celozrnné obiloviny, které ji obsahují.
Na podporu růstu sliznice je z bylinek dobrý kontryhelkontryhel tinktura a na prokrvení řebříček.
Píšete, že Vám emulips nezabral, sice jste neotěhotněla, ale jeho půlročním užíváním jste své křečové žíly dostala do lepšího stavu, že odezněly bolesti a přestala jste brát prášky. A jak jste psala, problém je spíše u manžela. Jinak Emulips doporučuji brát preventivně stále, alespoň v základní dávce, je to výborná forma užívání vitamínu E, který zpomaluje stárnutí, chrání cévy a posiluje srdce a má pozitivní vliv i na celé trávicí ústrojí. A zrovna dnes jsem se dozvěděla, že paní co se rok snažili o miminko, začala brát Emulips Forte a po 4 měsících otěhotněla :). Je to prostě vitamín početí.

Manželovi na zvýšení počtu spermií bych doporučila Femigard (ten můžete brát také Vy k bylinkovému čaji), jde o tinkturu, takže by ji mohl relativně dobře vstřebávat. Ze stopových prvků by potřeboval selen a zinek, ten se dá užívat v tabletách (Selzink nebo Zinkosel v lékárnách) nebo je obsažen v Emulipsu forte, což považuji taky za vstřebatelnější formu.


Na to zlepšení vstřebávání by pro manžela byla skvělá OKG Factor Base, ta je na to přímo stavěná.
Pokud už Vaše sestra s OKG nespolupracuje, mohu Vám stejnou slevu zařídit také. Samozřejmě záleží na Vašich finančních možnostech, kolik si můžete do těchto produktů dovolit investovat, je možno je brát i postupně, i když společným užíváním se působení násobí. Jestli budete mít ještě nějaké dotazy, klidně pište, ráda Vám odpovím, pokud budu vědět.