Bylinky na otěhotnění - nedaří se otěhotnět

Dobrý den, múžete mi prosím doporučit nějáké bylinky na otěhotnění, šest let se pokouším otěhotnět a ted jsem po dvou umělých oplodnění a nic.

J: Ráda Vám doporučím pro Vás nejvhodnější produkty, výhodou však bude, když budu předem vědět, co jste již v minulosti Vy i partner užívali a jak se vyjádřil k Vaší schopnosti otěhotnět gynekolog. Je potřeba vzít v úvahu, jestli jsou u Vás či partnera i nějaké zdravotní překážky, či zda jste podle doktorů schopni mít potomka a pouze se nedaří.

Dobrý den, partner nemá žádné zdr. problémy, má udělaný i spermiogram,který je v pořádku, s předešlými partnery jsem po nějáké době otěhotněla, ale s nynějším mi to nějak nejde, máme snad všechna vyšetření z genetiky atd. a vše jsou v pořádku, podle doktorů jsme schopni mít potomka, akorát já mám nějáký trombofolní stav, který se při otěhotnění řeší anopyrinem a fraxiparinem, v minulosti jsme nic neužívali, letos mi bude 40 let, nějak se prostě nedaří. Chtěla jsem se ještě zeptat, když zatím neplánujem umělé oplodnění, ale chceme to zkoušet přirozeně, jestli si mám pořídit čaj báby Radnické nebo nějáký jiný?

J: Mrzí mně, jaká je Vaše situace, ale není třeba to vzdávat. Já jsem rodila ve 43 letech :).
Ohledně trobmofilního stavu doporučuji nečekat, až otěhotníte, ale preventivně brát 1/6 obyčejného anopyrinu nebo acylpirinu.
Dále je pro Vás důležitý příjem dostatečného množství vitamínu E, který odvádí z těla kyslíkové radikály, jež mohou bránit otěhotnění. Jeho příjem doporučuji formou kapiček Emulips nebo Emulips Forte. Z čajů bych doporučila hodně osvědčenou směs báby Radnické a z tinktur Femigard. Můžete koupit vše ve zvýhodněné sadě nebo si vybrat jen jednotlivé položky. Partnerovi i přes dobrý spermiogram doporučuji také užívat Emulips forte.
Vše jsou notifikované doplňky stravy bez vedlejších účinků, takže i v případě otěhotnění můžete pokračovat v užívání, pouze čaj báby Radnické bych po zjištění otěhotnění vysadila, i když taky neublíží.
Poslední radou je "nemyslet na to" ale jak jsem si sama prožila - nejde to :(.