Nejprodávanější produkty

Ženské zdraví

Produkty vhodné pro denní používání všem ženám, které touží zůstat zdravé a v pohodě po celý svůj život.

Ženské zdraví Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
 • 249 Kč

  Čaj obsahuje pečlivě vybrané byliny, které mají blahodárný účinek na ženské tělo. Kombinace bylin přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému, podporuje imunitu, napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici. Rovněž přispívá k udržování pohodlí před a v průběhu menstruace.

  249 Kč
 • 249 Kč

  Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají příznivý účinek na lidský organismus. Přispívají k normálnímu trávení, normální funkci dýchacího ústroji, podporují imunitní systém, funkce kardiovaskulárního systému a močových cest. Napomáhají k duševní rovnováze a klidnému spánku.

  249 Kč
 • 56 Kč

  Fytomembrana poskytuje ochranu a pohodlíMá fytomembranu, která podporuje přirozenou rovnováhu pH a normální mikroflóru. Poskytuje ochranu a pohodlí Doporučeno pro každodenní použití. Balení: 1 ks

  56 Kč
 • 203 Kč

  Non toxic slipové vložky s rostlinnými výtažky. Zmírňuje průběh celého menstruačního cyklu a hormonálních výkyvů. Balení: 20 ks A K C E Napište si o zřízení VIP karty a cena pro Vás se sníží.Informace o VIP kartě zašleme e-mailem.

  203 Kč
 • 56 Kč

  Bylinné vložky určené k k nošení při potížích se záněty močových cest a v malé pánvi.Doporučená je 10 ti denní kúra. Je možné získat množstevní slevu.Více informací k nákupu a o zkušenosti klientek si napište na info@chciotehotnet.cz

  56 Kč
 • 203 Kč

  Non toxic hygienické menstruační vložky s bylinnou vrstvou. Fytomembrána poskytuje ochranu a pohodlí.  Balení: 8 ksPOUŽITÍ:Určeno pro denní použití během menstruace. 1 ks působí 24 hodin.A K C E!Napište si o zřízení VIP karty a cena pro Vás se sníží.Informace o VIP kartě zašleme e-mailem.

  203 Kč
 • 147 Kč

  Dámské bylinné slipové vložky s anionty Nefritová svěžest Unikátní aniontový čip:– zlepšuje mikrocirkulaci krve;– má protizánětlivé účinky;– má příznivý vliv na mikroflóru;– přispívá k normalizaci a obnově menstruačního cyklu. Balení: 20 ks

  147 Kč
 • 273 Kč

  Základem působení gelu je aminokyselina L-arginin. Ve Volupta+ od TianDe je tento prvek zastoupen ve vysoké koncentraci. L-arginin spouští v těle proces produkce oxidu dusnatého (NO), který rozšiřuje cévy a zajišťuje tak mohutný příliv krve do pohlavních orgánů. 

  273 Kč
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek