Nejprodávanější produkty

Ženské zdraví

Produkty vhodné pro denní používání všem ženám, které touží zůstat zdravé a v pohodě po celý svůj život.

Ženské zdraví Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • 249 Kč

  Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají příznivý účinek na lidský organismus. Přispívají k normálnímu trávení, normální funkci dýchacího ústroji, podporují imunitní systém, funkce kardiovaskulárního systému a močových cest. Napomáhají k duševní rovnováze a klidnému spánku.

  249 Kč
 • 203 Kč

  A K C E Napište si o zřízení VIP karty a cena pro Vás se sníží.Informace o VIP kartě zašleme e-mailem. Non toxic slipové vložky s rostlinnými výtažky. Zmírňuje průběh celého menstruačního cyklu a hormonálních výkyvů. Balení: 20 ks

  203 Kč
 • 203 Kč

  A K C E! Napište si o zřízení VIP karty a cena pro Vás se sníží.Informace o VIP kartě zašleme e-mailem.Non toxic hygienické menstruační vložky s bylinnou vrstvou. Fytomembrána poskytuje ochranu a pohodlí.  Balení: 8 ksPOUŽITÍ:Určeno pro denní použití během menstruace. 1 ks působí 24 hodin.

  203 Kč
 • 273 Kč

  Základem působení gelu je aminokyselina L-arginin. Ve Volupta+ od TianDe je tento prvek zastoupen ve vysoké koncentraci. L-arginin spouští v těle proces produkce oxidu dusnatého (NO), který rozšiřuje cévy a zajišťuje tak mohutný příliv krve do pohlavních orgánů. 

  273 Kč
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek