Nejprodávanější produkty

Bylinné kapky


Specialista na vývoj, výrobu a prodej tinktur z léčivých rostlin. Laboratoř i pozemky jsou certifikovány pro kvalitu BIO.

Zakladatel Ing. Pavel Kadaňka. S odborníky dále pracuje na nových postupech, testují nové přípravky a snaží se, aby fytoterapie byla rovnocenným a důstojným partnerem oficiální medicíně. Jsou to zejména: RNDr. Kateřina Kšico...Specialista na vývoj, výrobu a prodej tinktur z léčivých rostlin. Laboratoř i pozemky jsou certifikovány pro kvalitu BIO.

Zakladatel Ing. Pavel Kadaňka. S odborníky dále pracuje na nových postupech, testují nové přípravky a snaží se, aby fytoterapie byla rovnocenným a důstojným partnerem oficiální medicíně. Jsou to zejména: RNDr. Kateřina Kšicová, PharmDr. Šárka Ulrichová, bylinkáři Dušan Havlík, Vladimír Vytásek a další. Dále jsme čerpali z hlubokých nezištně předávaných znalostí a zkušeností největších guru naší fytoterapie, jakými byli pan Pavel Váňa a pan Josef Zentrich. Silnou inspirací pro naši práci nám byl i velký znalec rostlin a hub MUDr. RNDr. Petr Nohel DrSc.

Léčivé rostliny zpracováváme čerstvé, živé i sušené, vždy s přihlédnutím k maximální účinnosti a zároveň stoprocentní bezpečnosti výrobku. Extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR a vyráběny pod nepřetržitým dohledem Celní správy ČR.

Zobrazit

Bylinné kapky Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek