Nejprodávanější produkty

Jsem máma Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
 • 269 Kč

  Knížka shrnuje poznatky bezmála stovky odborných zdrojů z let 1970 až 2013. Je koncipována tak, aby sloužila jako spolehlivý zdroj informací pro zdravotnické odborníky, tedy pro lékaře, zdravotní sestry, lékárníky, porodní asistentky a další. Zároveň je zachována srozumitelnost pro všechny, kteří mají o využití bylinek zájem, zejména těhotné a kojící...

  269 Kč
 • 375 Kč

  Emulips anýz - zmírnění kolik a prdíků miminkaNapomáhá kojenému miminku s trávením a od nadýmání. Na zklidnění zažívání miminka užívá maminka, pokud nepomáhá, dává se miminku před kojením 2-3 kapky do pusinky. Podporuje tvorbu mateřského mléka, častým vedlejším účinkem bývá rychlejší návrat k původní váze před porodem.

  375 Kč
 • 375 Kč

  Podporuje tvorbu mateřského mléka a napomáhá kojenému miminku s trávením a od nadýmání. Na zklidnění zažívání miminka užívá maminka, pokud nepomáhá, dává se miminku před kojením 2-3 kapky do pusinky. Častým vedlejším účinkem bývá rychlejší návrat k původní váze před porodem.

  375 Kč
 • 750 Kč

  žlučník v lahvičcepodpora otěhotněnípodpora laktaceúprava hmotnostiDoporučené dávkování:1-3x za den cca 15 kapek, děti od 3 let 1x za den 5-10 kapek. Používejte s posledními sousty jídla. Zapijte.

  750 Kč
 • 259 Kč

  Jemný čistící gel poskytne pocit svěžesti a šetrnou péči o intimní partie těla. Aktivní složky gelu účinně zjemňují a hydratují pokožku, neutralizují nepříjemný zápach. Gel je vhodný pro každodenní použití.POUŽITÍ: Doporučuje se jako hygienický prostředek pro ženy i muže. Objem: 360 ml

  259 Kč
 • 99 Kč

  Kabátek je vyroben z fleece, propínací, zdobený výšivkou. Velikost 56.

  99 Kč
 • 203 Kč

  Non toxic hygienické menstruační vložky s bylinnou vrstvou. Fytomembrána poskytuje ochranu a pohodlí.  Balení: 8 ksPOUŽITÍ:Určeno pro denní použití během menstruace. 1 ks působí 24 hodin.A K C E!Napište si o zřízení VIP karty a cena pro Vás se sníží.Informace o VIP kartě zašleme e-mailem.

  203 Kč
 • Plážová osuška s Bořkem stavitelem. Jemné bavlněné froté. Rozměry: 150x70 cm

  269 Kč
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek